- Sobota
11. 5. - Neděle
12. 5. - Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5.
Středa 3.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Správy RTVS "N"
00:50Góly - body - sekundy
01:40Počasie
02:00Don Matteo
02:05Doktor z hôr (44/45)
03:15Správy RTVS "N"
04:10Góly - body - sekundy
05:00Svet v obrazoch
05:15Dámsky klub
05:40Ranné správy RTVS
07:00Vulkány
08:30Detektívi zo severu IV (12/16)
09:05Doktor z hôr (45/45)
10:10Duel
11:00Všade dobre, doma naj
11:25Správy RTVS
12:00Dámsky klub
12:25Tajomstvo mojej kuchyne
13:50Zdravá maškrta
14:30Don Matteo
14:50Správy RTVS
16:00Vulkány
16:30Detektívi zo severu IV (13/16)
17:05Krátke správy RTVS
17:50Duel
17:55Všade dobre, doma naj
18:25Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Mimoriadny príhovor prezidetky SR Zuzany Čaputovej "N"
19:30Góly - body - sekundy
19:40Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
19:53Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
19:56Počasie
20:00Voľby prezidenta 2024 - Duel kandidátov
20:10Vraždy v Berry
21:30Tulák 8: Na sklonku noci
23:10Podozrenie (3/4)
00:40Podozrenie (4/4)
01:35Božie mlyny (6/6)
02:30Tulák 8: Na sklonku noci
03:30Správy RTVS "N"
00:20Zázračný miniateliér
06:00Ja a moja rodina
06:05Jurošík "N"
06:20Jurošík "N"
06:25Bob a Bobek na cestách
06:35Lilin ostrov pokladov
06:40Príbehy z čarovnej záhrady
06:50Ronja, dcéra lúpežníka
07:00Živá panoráma
07:30Hírek
08:00Dobrý deň, Patria
08:05Kimondó - Na kus reči
08:30Kvarteto
09:00Kvarteto
09:25Čierne ovce
09:55Obedníček
11:30Píkova zoo
11:35Pa a Pi "N"
11:40Trpaslíci
11:50Živá panoráma
12:00Bežkopotulky
12:25Jodie Fosterová - Hollywood pod kožou
12:40Família
13:45Família
14:15Tak ďaleko, tak blízko
14:40Cesty za umením
16:00Regina
16:30Ambulancia
17:30Moja diagnóza
17:55Večerníček
18:30Píkova zoo
18:35Lilin ostrov pokladov
18:45Fidlibumove pokusy
18:50Príbehy z čarovnej záhrady
18:55Bella a Sebastián
19:10Bella a Sebastián
19:20Ja a moja rodina
19:35Zázračný miniateliér
19:45Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00Záchrana raja (4/6)
20:10Keď oceány ohrozujú mestá
21:00Do kríža
21:55Kinorama
22:50Celuloid country
23:15Celuloid country
23:40Celuloid country
00:05Správy RTVS "N"
00:10Hírek
01:00Monk VIII (15/16)
00:00Monk VIII (16/16)
00:55Policie Modrava III (4)
01:45Susedské prípady
03:00Rodinné prípady
03:40Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Zámena manželiek
08:25Mama na prenájom III (60)
09:50Rodinné prípady
10:55Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Mentalista (1)
12:50Mentalista (2)
13:50Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Mama na prenájom III (61)
17:55Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Na nože III
20:30Utajený šéf IV
22:05Dobre vedieť!
00:00Mentalista (1)
01:00Mentalista (2)
02:00Policie Modrava III (5)
02:40Susedské prípady
03:35Rodinné prípady
04:15Riskuj!
00:55Krimi
01:35Noviny TV JOJ
02:05Nemocnica
02:55Bez servítky
03:50Noviny TV JOJ
04:55Krimi
05:40Ranné noviny
06:15Bez servítky
08:35Súdna sieň
09:50Noviny o 12:00
12:00Súdna sieň
12:30C.S.I.: Kriminálka Miami V (22)
13:20Bez servítky
14:20TOP STAR
15:30Nákupné maniačky
15:50Riskuj!
17:15Bez servítky
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30Šport
20:20Najlepšie počasie
20:30Vytoč môjho agenta (3)
20:40Tomáš a Diana
21:50Sedem
22:30Moja prvá dovolenka (2)
23:30Myšlienky vraha VI (8)
00:25Riskuj!
01:25Noviny TV JOJ
02:05Vytoč môjho agenta (3)
02:55Bez servítky
03:50Noviny TV JOJ
04:55Profesionáli VIII (10)
01:10Mafstory IV (25)
02:10It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:50Chlpatí šampióni II
03:15Opraviť? Nemožné!
04:10Bez servítky
05:00Nákupné maniačky
06:05Letecké katastrofy
07:35Vojna aukcií
08:55Vražedné čísla (3)
09:40Vražedné čísla (4)
10:40Riskuj!
11:40Extrémne prípady
12:35Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
13:45Policajti v akcii
14:45Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:45Letecké katastrofy
16:50Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
17:55Naši II (2)
18:55Profesionáli VIII (14)
19:35Po stopách zabijaka
20:30Jack Ryan: V utajení
22:35Profesionáli VIII (11)
00:40Mafstory IV (26)
01:40It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:35Chlpatí šampióni II
02:55Tajomstvá úchvatných záhrad
03:55Haló
04:35Ordinace v růžové zahradě 2 (801)
00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (802)
01:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:30Snídaně
03:20Riskuj!
04:25Áčko
05:15Snídaně
05:55Babicovy dobroty VIII
08:15Koření
08:30Ulice (4672)
08:50Jedna rodina (67)
09:40Na lovu IV
10:45Riskuj!
11:30Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Babicovy dobroty
12:20Tescoma s chutí
12:50Nová cestománie
12:55Nová cestománie
13:25Ulice (3043)
13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (802)
14:40Ordinace v růžové zahradě 2 (803)
15:45Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Tescoma s chutí
18:20Ulice (4673)
18:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Utajený šéf
20:20Život ve hvězdách
21:30Survivor Česko & Slovensko III
21:50Ulice (3043)
23:50Ordinace v růžové zahradě 2 (802)
00:35Ordinace v růžové zahradě 2 (803)
01:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:40Snídaně
03:30Riskuj!
04:25Nedodržaný sľub (88)
00:50S hlavou v oblakoch (49)
01:30S hlavou v oblakoch (50)
02:15Reflex
03:00Smotánka
03:35Adela show
04:40Druhý dych (43)
06:00Túžba tela (1)
06:45Túžba tela (2)
07:35Krok za krokom III (1)
08:25Krok za krokom III (2)
09:10Vtáky v tŕní - Stratené roky (1/4)
09:55S hlavou v oblakoch (51)
10:55S hlavou v oblakoch (52)
11:45Chlapi neplačú IV (85)
12:50Nedodržaný sľub (87)
14:00Nedodržaný sľub (88)
15:05Túžba tela (3)
15:55Túžba tela (4)
16:55Vtáky v tŕní - Stratené roky (2/4)
17:55Nedodržaný sľub (89)
19:00Nedodržaný sľub (90)
19:55Krok za krokom III (3)
20:55Krok za krokom III (4)
21:25Priatelia II (8)
22:00Priatelia II (9)
22:30New Amsterdam IV (8)
23:00Nedodržaný sľub (89)
23:55Nedodržaný sľub (90)
00:50S hlavou v oblakoch (51)
01:35S hlavou v oblakoch (52)
02:20Reflex
03:00Smotánka
03:35Adela show
04:35Show Jana Krause
00:15Prostřeno!
01:20Slunečná (148)
02:00Modrý kód (166)
03:00Přístav II (12)
03:55Nikdo není dokonalý
05:00Receptář prima nápadů
06:00Vychytávky Ládi Hrušky
06:35Show Jana Krause
07:05Slunečná (149)
07:55Modrý kód (167)
09:20Ano, šéfe!
10:40Přístav II (13)
11:50Slunečná (150)
13:05Modrý kód (168)
14:25Nikdo není dokonalý
15:45Prostřeno!
16:50Show Jana Krause
17:45Zoo (187)
18:50Show Jana Krause
20:15Polda VI (7)
21:20Receptář prima nápadů
22:30Vychytávky Ládi Hrušky
23:25Show Jana Krause
00:00Prostřeno!
01:05Slunečná (149)
01:50Modrý kód (167)
02:50Přístav II (13)
03:50Nikdo není dokonalý
04:45UEFA EURO 2024: Magazín
01:25Športové noviny
01:50Susedia
02:05Silvánovci
02:40Susedia
04:15Zig a Sharko
04:50Bernieho dobrodružstvá
05:20Oggy a šváby
05:30Aj múdry schybí
06:00Susedia
06:45Susedia
07:20Kredenc
07:55Partička
09:00Dva a pol chlapa II (21)
10:20Dva a pol chlapa II (22)
10:40M*A*S*H (3)
11:15M*A*S*H (4)
11:40Dva a pol chlapa II (23)
12:20Dva a pol chlapa II (24)
12:45Teória veľkého tresku X (24)
13:05Teória veľkého tresku XI (1)
13:30Teória veľkého tresku XI (2)
14:00Teória veľkého tresku XI (3)
14:25Teória veľkého tresku XI (4)
14:50Teória veľkého tresku XI (5)
15:20Priatelia II (6)
15:45Priatelia II (7)
16:15Dva a pol chlapa III (1)
16:45Dva a pol chlapa III (2)
17:15M*A*S*H (5)
17:45M*A*S*H (6)
18:15Mladý Sheldon (13)
18:45Mladý Sheldon (14)
19:15Susedia
19:40Neľútostná pomsta
20:30Hunter Killer: Neviditeľný zabijak
22:15Dajto v pokri z Card Casina
00:35Športové noviny
00:55Susedia
01:05Silvánovci
01:40Susedia
03:30Zig a Sharko
04:05Bernieho dobrodružstvá
04:50Policajti v akcii
00:55Myšlienky vraha VI (6)
01:45Špecialisti: Prví na mieste vraždy (1/10)
02:25Súdna sieň
03:10Súdna sieň
03:55Prvé oddelenie
04:35Diagnóza: Vražda VI (22/22)
05:20Diagnóza: Vražda VII (1/24)
06:05Súdna sieň
06:50Prvé oddelenie
07:55Vraždy v Midsomeri XVII (2)
09:10Diagnóza: Vražda VII (2/24)
11:35Diagnóza: Vražda VII (3)
12:45Dr. House V (15/24)
13:55Dr. House V (16/24)
14:55Vraždy v Midsomeri XVII (3)
15:55Vražedné čísla (5)
18:00Vražedné čísla (6)
19:05Dr. House V (17/24)
20:10Dr. House V (18/24)
21:05C.S.I.: Kriminálka Miami V (22)
22:00Súkromné očko III (3)
23:00Špecialisti: Prví na mieste vraždy (2)
23:55Policajti v akcii
01:00Myšlienky vraha VI (7)
02:30Špecialisti: Prví na mieste vraždy (2)
03:10Súdna sieň
03:55Prvé oddelenie
04:40Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/Štúdio TA3
05:30Správy
06:00Šport+
06:30Ranné správy
07:00Raňajky
07:15Ranné správy
07:30Raňajky
07:45Ranné správy
08:00Raňajky
08:15Ranné správy
08:30Raňajky
08:45Štúdio TA3/ Raňajky
09:00Téma
09:30Správy
10:00Štúdio TA3
10:30Správy
11:00Štúdio TA3
11:30Žurnál
12:00Šport
12:20Král na ťahu
12:30Štúdio TA3
13:30Správy
14:00Investujeme
14:30Správy
15:00Očami cestovateľa
15:15Štúdio TA3
15:30Žurnál
16:00Šport
16:20Svet dnes
16:30Správy
17:00Ekonomika+/Financie+
17:30Štúdio TA3
18:00Naše potraviny
18:15Hlavné správy
18:30Šport
18:55Svet dnes
19:10Zdravý les
19:30Téma dňa s Petrom Bielikom
19:50Ekonomika+/Financie+
20:30Správy
21:00Svet technológií
21:45Správy
22:00Šport+
22:30Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vševedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vševedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vševedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vševedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vševedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vševedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vševedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vševedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vševedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vševedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vševedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vševedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vševedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vševedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vševedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vševedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vševedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vševedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vševedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Krátke správy
00:05Na tónoch vďačnosti
00:35Tvorivo
01:15Ruženec
01:35V škole Ducha
02:00Dá sa to aj inak
02:30Svedectvo
02:40Hodina milosrdenstva
03:00CENACOLO
03:25Ruženec
04:30Biblia
05:00Svätá omša z Košíc
07:00Ruženec
08:00vKontexte
08:30Generálna audiencia
09:00Krátke správy
10:00Posvätné miesta kresťanskej viery
10:15Michal Petráš: Horieť a zapaľovať
10:45Svätá omša z kaplnky TV LUX
11:30Raduj sa, nebies Kráľovná
12:15Hudba v (kon)texte života - koncert
12:45Doma je doma
14:00Hodina milosrdenstva
15:00Týždeň s... gréckokatolíckou Farnosťou Ľutina
15:15Ruženec z Lúrd
15:30Brat František
16:05Ichtis - antivírus pre deti
16:30Rozprávočka
16:40Tvorivo
17:00Na tónoch vďačnosti
17:30Quo vadis
18:20Zabudnuté poklady
18:45Ruženec
19:00Z prameňa
19:30Svedectvo
19:45Krátke správy
20:00Prehľad katolíckych periodík
20:20Jeden na jedného
20:30Pod javiskom
20:55Moja misia - magazín
21:55Tajomstvá Vatikánu
22:25Bosna a Hercegovina
22:55Medzi riadkami
23:20Z prameňa
23:45Krátke správy
00:05Doma je doma
00:35Ruženec
01:20Správy zo Svätej zeme
01:45Vaticano
02:05Medzi riadkami
02:35Svedectvo
02:50Hodina milosrdenstva
03:00Hudba v (kon)texte života - koncert
03:15Ruženec
04:30More v mojom srdci
00:05Panstvo Downton
00:55Architektonické prehliadky - po stopách Imricha Makovecza
02:00Kde bol?!
02:20Noemovi priatelia
03:10Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Naša drahá materinská reč
05:00Rodinný priateľ
05:05Hymna
05:55Každodenný
05:58Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Frequencyy
06:45Hrvatska Kronika
06:50Ecranul nostru
07:15Budem majster
07:45Na želanie!
08:15Búrlivé víno
08:45Rodinný priateľ
09:35Minútové správy
10:05Predpoveď počasia
10:07Trochu slniečka
10:08Rodinný priateľ
11:00Sny Akiru Kurosawu
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Parížske nástupištie
12:49Larina voľba
13:00Rodinný kruh
13:45Svet je jeden prestretý stôl
14:40Rodinný kruh
15:05Minútové správy
15:25Predpoveď počasia
15:29Na želanie!
15:30Kabelka
16:00Cvičenie mozgu
17:00Strážcovia chutí
17:20Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Frequencyy
18:40Trochu slniečka
18:50Každodenný
19:30Búrlivé víno
19:45Šťastná minúta
20:40Škandinávske loto
20:45Malé a veľké bytosti
21:00Agapé
21:50Keno
22:45Predpoveď počasia
22:46Len pre istotu
22:55Na lesných cestách
00:40More v mojom srdci
01:15Panstvo Downton II
02:00Noemovi priatelia
03:10Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Dnes v noci
05:00Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35VILÁGSprávy Si doma!
06:45Správy
07:00Národné športové správy
07:15Predpoveď počasia
07:20Správy
07:30Dnes ráno
07:33Správy
08:00Národné športové správy
08:10Predpoveď počasia
08:15Dnes ráno
08:20Správy
08:30Dnes ráno
08:33Správy
09:00Predpoveď počasia
09:20Dnes doobeda
09:22Správy
09:30Dnes doobeda
09:33Správy
10:00Národné športové správy
10:10Predpoveď počasia
10:20Dnes doobeda
10:22Správy
10:30Si doma!
10:33Dnes doobeda
10:50Správy
11:00Predpoveď počasia
11:20Dnes doobeda
11:22Správy
11:30Család'24 Si doma!
11:33Dnes doobeda
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Dnes poobede
12:50Správy
13:00Predpoveď počasia
13:20Dnes poobede
13:22Správy
13:30Dnes poobede
13:33Správy
14:00Predpoveď počasia
14:20Dnes poobede
14:22Správy
14:30Karpatská kotlina Si doma!
14:33Dnes poobede
14:50Správy
15:00Predpoveď počasia
15:20Dnes poobede
15:22Správy
15:30Šanca Si doma!
15:33Dnes poobede
15:50Správy
16:00Predpoveď počasia
16:15Dnes poobede
16:20Správy
16:30Summa Si doma!
16:33Správy
17:00Predpoveď počasia
17:10Dnes poobede
17:15Agenda
17:45Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Dnes večer
18:45Predpoveď počasia Si doma!
19:00VILÁGSprávy
19:04Predpoveď počasia Si doma!
19:25Správy
19:30Národné športové správy
20:20Predpoveď počasia
20:25Dnes večer
20:35Správy
21:00Predpoveď počasia
21:20V4 Správy
21:22VILÁGSprávy Si doma!
21:30Správy
22:00Národné športové správy
22:20Predpoveď počasia
22:30Dnes v noci
22:40Správy
23:00ANGOL NYELVŰ Správy
23:15NÉMET NYELVŰ Správy
23:19OROSZ NYELVŰ Správy
23:23KÍNAI NYELVŰ Správy
23:26VILÁGSprávy Si doma!
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Sestričky III
00:35Aj múdry schybí
01:25Partička
02:10Susedské prípady
02:45Rodinné prípady
03:25Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Reflex
08:15Susedia
08:35Susedia
09:10Svokra
09:50Rodinné prípady
10:50V mene zákona
11:35Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Chlapi neplačú IV
12:50V mene zákona
13:40Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Chlapi neplačú IV
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Na nože III
20:30Svadba na prvý pohľad III
22:00Farma
23:20Sestričky IV
00:20Aj múdry schybí
01:15Partička
02:00Susedské prípady
03:35Rodinné prípady
04:15Aféry 2
00:00V sedmém nebi
00:40Krimi
02:15Soudní síň
02:40Soudní síň
03:25Krimi
04:10Noviny
04:35Krimi
05:05Noviny
05:30V sedmém nebi
06:05Soudní síň
08:00Soudní síň
09:00Aféry 2
10:00První oddělení
11:00Soudní síň - cz
11:55Soudní síň
12:45Policisté v akci
13:50Policisté v akci
14:50Aféry 2
15:50Soudní síň
16:50Soudní síň
17:55Krimi
19:00Noviny
19:30Muž na radnici (6)
20:20Tvoje tvář má můj hlas
21:30Aféry 2
23:25V sedmém nebi
00:20Policisté v akci
01:55Aféry 2
02:40Soudní síň
03:20Krimi
04:10Noviny
04:35